Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Głodny Królik Świdnik. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Piotr
8 cze 2026 o 22:44
Spodziewałem się słabego jedzenia, ale się zaskoczyłem! Zamawiałem hot-doga i kebaba XL były bardzo dobrze zapakowane, ciepłe a nawet gorące (odbiór osobisty), nie lubię kurczaka ale ten kebab naprawdę mi posmakował. Super opcja gdy jest się głodnym.
Tomasz
30 maj 2026 o 15:56
Bardzo smaczne jedzenie - pierwszy raz zamawiałem z tego lokalu. Porcja dość duża. Wszystko świeże i dobrze przyprawione. Szczerz polecam innym.
Zbigniew
22 kwi 2026 o 19:53
Półtorej godziny czekania poza godzinami szczytu(gdzie czas oczekiwania miał być 40min). Sama jakość pizzy slaba i spalona. Specjalnie jedna wziąłem z dodatkową mozzarellą a druga bez i wyglądały identycznie. Nigdy więcej takiego gniota.
Patryczek
9 mar 2026 o 20:06
Polecam. Klasa jak zawsze
Filip
14 sty 2026 o 20:55
Pyszna pizza jak zawsze, ale z automatu zamawiając pizzę SALAMI, nie spodziewałem się na niej zielonych zdrowych i przepysznych brokułów których nienawidzę.
Mateusz
11 paź 2025 o 17:28
super
Ewa
29 wrz 2025 o 22:58
Większość produktów zimne a jedna z pizza przyszła spalona i nie ta co była zamowiona
Asia
14 wrz 2025 o 7:51
Ryba i frytki bardzo smaczne jedynie surówka była słaba. Dostawa szybko, miła pani ;)