GłODNY KRóLIK ŚWIDNIK

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 501 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Głodny Królik Świdnik. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

8 cze 2026 o 22:44 Spodziewałem się słabego jedzenia, ale się zaskoczyłem! Zamawiałem hot-doga i kebaba XL były bardzo dobrze zapakowane, ciepłe a nawet gorące (odbiór osobisty), nie lubię kurczaka ale ten kebab naprawdę mi posmakował. Super opcja gdy jest się głodnym.
30 maj 2026 o 15:56 Bardzo smaczne jedzenie - pierwszy raz zamawiałem z tego lokalu. Porcja dość duża. Wszystko świeże i dobrze przyprawione. Szczerz polecam innym.
22 kwi 2026 o 19:53 Półtorej godziny czekania poza godzinami szczytu(gdzie czas oczekiwania miał być 40min). Sama jakość pizzy slaba i spalona. Specjalnie jedna wziąłem z dodatkową mozzarellą a druga bez i wyglądały identycznie. Nigdy więcej takiego gniota.
9 mar 2026 o 20:06 Polecam. Klasa jak zawsze
14 sty 2026 o 20:55 Pyszna pizza jak zawsze, ale z automatu zamawiając pizzę SALAMI, nie spodziewałem się na niej zielonych zdrowych i przepysznych brokułów których nienawidzę.
11 paź 2025 o 17:28 super
29 wrz 2025 o 22:58 Większość produktów zimne a jedna z pizza przyszła spalona i nie ta co była zamowiona
14 wrz 2025 o 7:51 Ryba i frytki bardzo smaczne jedynie surówka była słaba. Dostawa szybko, miła pani ;)